BUL

Atatürk Arboretum Nerede, Nasıl Gidilir

Atatürk Arboretum

Atatürk Arboretum'u İstanbul'un Sarıyer İlçesinin Bahçeköy semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadköy'den Söğütlüçesme'den Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrom2ok42HM


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binip Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

            marmaray okmetrom2ok42HM


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inerek  Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilrsiniz.

     522okmetrom2ok42HM


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

   500Tokmetrom2ok42HM

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrom2ok42HM


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

    t1okmetrobusokmetrom2ok42HM


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde indiğinizde Atatürk Arboretum'aulaşabilirsiniz.

metrom1aokmetrobusokmetrom2ok42HM


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Hacıosman son durakta inip otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye  binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

           metrom2ok42HM

Atatürk Arboretum İletişim Bilgileri

Sarıyer Köyü Sarıyer/İstanbul

0 212 226 19 29

Atatürk Arboretum Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Ayşenur 24/10/2022
Kağıthaneden nasil gidilir
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Kağıthane'den 65G numaralı otobüse binerek Levent'te inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı Hacıosman'da indikten sonra buradan 42HM numaralı otobüse binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

Rabia 14/05/2022
Merhaba Pendik'ten Marmaray ile nasıl gelebiliriz
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Marmaray ile Yenikapı'da indikten sonra Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metrodan Hacıosman durağında ininiz. Buradan 42HM numaralı otobüse binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arberotum'a ulaşabilirsiniz.

Elif okdem 23/11/2021
Merhaba Darıca dan nasıl gelebiliriz en kolay acaba
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Darıca'dan Marmaray'a binerek Yenikapı'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna bininiz. Son durak Hacıosman'da indikten sonra 42HM numaralı otobüse binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

Zehra TERCANLI 22/11/2021
Merhaba Çekmeköyden en kolay nasıl gideriz
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Çekmeköy'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsün Zincirlikuyu durağında inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilrsiniz.

Ayşegül Kocatürk 20/11/2021
İzmit'ten nasıl gidiler , tecrübe eden var mı?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; İzmit'ten Yüksek Hızlı Tren'e binerek Söğütlüçeşme'de indikten sonra Metrobüs'e binip Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

Hale Çakmak 14/07/2021
Atatürk Arboretum benim için çok özel bir yer olduğu için burada paylaşmak istedim. Nişanlım beni Atatürk Arboretum'a davet etti. Fakat ben nasıl gidileceğini bilmediğim için araştırmalarım sonucunda bu siteyi buldum. Bu site sayesinde en kısa sürede ulaştım ve muhteşem bir evlilik teklifi ile karşı karşıya kaldım. Tarif için teşekkürler.

Onur Yazılıkaya 14/07/2021
Buraya tarifi takip edip geldik kışın pek tadı olmaz dediler ama ailemizle on numara vakit geçirdik. Şimdi de akasya Acıbadem'e gidiyorum yine bu siteden bakıp abi

Hüseyin USLU 14/07/2021
merhabalar, görsel olarak bir kaç değişiklik var doğal olarak. ama nasıl gidileceği hakkında çok güzel bilgiler paylaşmışsınız.

gizem 14/07/2021
Cebeci den nasıl gelebilirim yardimci olurmusunuz
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Cebeci'den 36M numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'e geliniz. Buradan metrobüse geçerek Zincirlikuyu'da ininiz. Levent-Sarıyer yönünden çıkıp karşınızdaki otobüs durağından 42, 42M numaralı otobüslerle Kemerburgaz Yolu durağında inerek Atatürk Arboreturm'a ulaşabilirsiniz.

Haydar Denizci 06/07/2021
Normal de Istanbul merkezine cok uzak ve toplu tasimayla bulunmasi zor bir yer.Tarif sayesinde kolayca buldum Tesekkurler

Sadi Küçükkuyu 03/07/2021
Selamlar buraya Bahçeşehir'den nasıl geliriz en kolay?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Bahçeşehir'den Kirazlı-Başakşehir metrosuna binerek Kirazlı'da Aksaray-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Merter'de ininiz. Merter'den tarifte verdiğimiz Avrupa yakası Metrobüs tarifini kullanarak Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.

Ems 08/06/2021
Kağıthaneden nasıl gidebiliriz?
Orayanasılgiderim.com
Kağıthane'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Mecidiyeköy'de inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağında indikten sonra 42HM numaralı otobüse binerek Kemerburgaz Yolu durağında indiğinizde Atatürk Arboretum'a ulaşabilirsiniz.
1718491338